Zostań chórzystą!

Jeśli lubisz śpiewać przy goleniu lub przy makijażu, jeździć po świecie, przebywać w dobrym towarzystwie - to znaczy, że urodziłeś(aś) się po to, aby zostać chórzystą(ką)! Dzięki chórowi dodasz do swojego studenckiego życia element współtworzenia i przeżywania sztuki na najwyższym światowym poziomie.

Wpadnij do nas, bo warto spróbować!

Generalnie nabór do Chóru robimy zawsze na początku roku akademickiego, ale chętnych przyjmujemy przez cały rok. Po prostu przyjdź na próbę i zobacz jak jest. Zostaniesz prezsłuchany(a) przez Dyrygenta i już... możesz śpiewać z nami. Próby mamy 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i w czwartki, w godzinach 19.00 - 21.00 na Wydziale Farmacji GUMed: Gdańsk, Al. Hallera 107, Aula 1.

Aha, jeszcze jedno.... Wcale nie musisz być studentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wystarczy, że umiesz śpiewać .

W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami: chor@gumed.edu.pl lub Facebook.

Zapraszamy !